ASISTENT/KA pro kancelář architekta / Všeobecní administrativní pracovníci

FirmaATELIER - JAROSLAV s.r.o.
ÚvazekDPP
Mzdaod 180 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

1) Zajištění administrativní činnosti a chodu malé projekční kanceláře
- jednání s institucemi
- hlídání dílčích termínů a urgování subdodavatelů
- evidence faktur
- pomoc s přípravou projektů
- občasné vyzvednutí, správa a distribuce podkladů
- zajištění čistého pracovního prostředí
- zvýšení časových možností generálního projektanta pro výkon jeho profese řešením nahodilých problémů nerutinního charakteru jako je např. jednorázová komunikace s pojišťovnou, autoservisem apod.
2) Revize plynových zařízení
- příprava podkladů, evidence objednávek a termínů revizí
- komunikace se zákazníky z kanceláře i v terénu
3) Výpomoc se správou nemovitostí
- příprava smluv pro nájemníky a ubytované osoby (dle vzoru)
- občasná kontrola chodu ubytovny
- pomoc a řešení požadavků nájemníků a ubytovaných
- komunikace s nájemníky, řemeslníky, dodavateli energii apod.

Požadujeme:

- schopnost řešení nestandardních problémů a situací
- iniciativu
- docházku minimálně 1x týdně do kanceláře (není fixně stanoveno kdy)
- spolehlivost
- zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- pracovitost
Předchozí odborné znalosti nejsou nutné – vše rádi naučíme. Pozice je vhodná i pro důchodce či rodiče na RD.
Zaměstnanecké výhody: služební telefon, možnost částečné práce z domova, dlouhodobá spolupráce.
V případě zájmu prosíme o zaslání CV na uvedený email.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Masarykova 699/9, Liberec, Česko
mzda, plat (hrubý):od 180 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ATELIER - JAROSLAV s.r.o., IČ: 09359940
datum zveřejnění nabídky práce:06. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. arch. Vojtěch Jan Stoklasa, jednatel
telefon:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 180 Kč / hod. ; Benefity a výhody: Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: DPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Masarykova 699/9, Liberec, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.